Fabrika Tadilatı

Üretim ve planlamanın adresi olan fabrikalar, ortaya koydukları ürünlerle beraber gelişimini sürdürmektedir. Elbette ki bir firmanın sağlıklı ortamda ortaya koyduğu ürünler önemli olacaktır. Müşterilerin nezdinde bir firmanın ve fabrikanın iyi görünmesi, itibar açısından çok büyük önem taşımaktadır. Son dönemdeki nitelikli altyapı çalışmaları ile birlikte, fabrikasyon sistemlerin görüntü olarak çok daha iyi sonuç oluşturduğu biliniyor.

Gerekli fabrika tadilatı çalışmaları ile birlikte, elde edilen sonuçların gerçekten memnuniyet verici olduğunu burada belirtmek isteriz. Kusursuz bir şekilde planlama ile çalışan uzmanlar, tadilat işlemlerini yine eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Böylelikle müşteri memnuniyetini sağlamak ve firmaların isteklerini yerine getirmek çok daha kolay olmaktadır.

Fabrika Tadilatı Planlamak

Öncelikli olarak geçiş noktaları iş süreç çalışmaları ve iş akışı için gerekli altyapı iş çizimleri yapılır. İş akışını daha koordineli bir şekilde gerçekleştirmek üzere yapılan planlamaların kusursuz olması büyük önem taşıyor. Buna uygun olarak gerçekleşecek tadilat hizmetleri, hem verimliliği üst düzeyde tutacak hem de görüntü olarak ortaya mükemmel sonuçlar koyacaktır.

Fabrika Tadilatı İşlemleri

Burada işlemler ve uygulamalar çok önemlidir. Bununla beraber kullanılan malzemeler ile birlikte elde edilecek sonuç yine burada büyük önem taşımaktadır. Kendi bilincini ve kabiliyetini taşıyan firma hassasiyeti ile birlikte burada önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Fabrika tadilatı için yapılan uygulamalar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Duvar çalışmaları
  • Alçı duvar ve alçıpan çalışmaları
  • Parke hizmetleri
  • Fayans döşeme
  • Su tesisatı yenileme
  • Elektrik tesisatı yenileme
  • Doğalgaz tesisatı yenileme
  • İç ve dış yalıtım çalışmaları

Fabrikasyon Sistemlerinin Yenilenmesi

Tadilat ve güvenilir hizmetleri noktasında fabrikasyon sistemlerinin desteklenmesi çok önemli. Firmaların dış görünüşü ve müşteri nezdindeki itibarı buradaki çalışmalarla birlikte ön plana çıkmaktadır. Kusursuz işçilik ve profesyonel hizmet bazında gerçekten burada yıllardan beri ortaya konan hizmet sonuçlarını en iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Şap ve beton ustalığı gibi takviye işçilikle beraber, özellikle iç ve dış cephenin sonuçlarını en iyi şekilde ortaya koymak mümkün olmaktadır.

Fabrikanın hem kendi çalışma sistemine uygun yapısı hem de yalıtım avantajları burada ön plana çıkıyor. Buna mukabil olarak verimli ve ergonomik yapı oluşturma konusunda yine uzmanların çalışma hassasiyetinden faydalanmak burada büyük önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke olarak görmüş ve bu konuda değerlendirmeyi gözden geçirmiş bir firmanın, fabrika tadilatı hizmeti konusunda bir uzman desteği alması çok önemlidir.

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

“

KA inşaat ile beraber 2018 yılında Sur Yapı ilkbahar 2 projesi Sosyal Tesis ince işlerini yapmıştım. Tüm iş kalemleri ile ilgili (alçıpan- mantolama-cephe dekoratif boya imalatları-ıslak mekan kara sıva- alçı sıva- boya- seramik kaplama ) iş programının kısa olmasına rağmen KA inşaat teknik personel ve ekiplerinin doğru detay çözümleri ve kaliteli işçilikleri ile sosyal tesisi zamanında bitirip teslim etmişlerdi. Özellikle alçıpan projelerinde ki ince detayların çözümlenmesi ve uygulanması Dış cephelerdeki dekoratif boyaların yapılmasında emeği geçen ekiplere ve Teknik personel Yunus beye teşekkürler. Yaptığı işi bilen ve müşteri isteklerine hızlı ve doğru çözümler sunan, başka bir projede de tekrar çalışmak isteyeceğim bir firma.

Aydın Atmaca

“

KA YAPI ile Kozyatağındaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. Mutfak, banyo, sıhhi tesisat, ıslak zemin, kapılar, elektrik tesisatı yenilemesi ve boya badana işlerini; yetkinlikleri, tecrübeleri, kendi içlerindeki koordinasyonları ve tabiki emekleri ile taahhüt ettikleri şekilde tamamladılar. Keşif, malzeme seçimi, teklif, sözleşme sürecinden iş bitimine kadar bütün süreçleri şeffaf bir şekilde yürüttüler. Sonuç olarak hele ki pandemi sürecindeki zorlukları da hesaba katarak bence çok güzel bir iş çıkardılar. Tadilat sırasında görev yapan ustalarla birlikte tadilatımızı bizzat yöneten Fatih bey` e çok teşekkür ederim.

CİHAN EROĞLU

“

9 aylık kısa bir sürede sorunsuz profosyonel ekip çalışmasıyla 3 katlı Darıca daki binamızı Kaliteli Görsel ve kusursuz işçilik ile ve en önemlisi bütün fikirlerimize saygı göstererek tamamlayarak İskan alınıp anahtar teslimi yapan Ka Yapı Fatih bey Ahmet bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum Kalite asla tesadüf değildir; Kalite her zaman; yüksek dikkat, samimi gayret, zekanın yönü, becerikli uygulamadır. 👏

Ümit geyik

“

Quite right! Idea excellent, I support. https://howyoutoknowacxv.online/map.php

261761

“

Has casually come on a forum and has seen this theme. I can help you council. Together we can find the decision. https://howytooutoknowcgfdf.org/map.php

793644

“

Es la condicionalidad el mensaje Competente:), es entretenido... https://mixfilesmaker.com/

588172

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder