A dan Z ye İnşaat Tadilat Dekorasyonu

Tepeden tırnağa olarak kabul ettiğimiz deyim ve terimlerden biri A`dan Z`ye olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle inşaat çalışmalarında tüm işlerin yerli yerinde yapılması adına bu benzetmeyi kullanmak çok iyi bir sonuç vermektedir. İnşaat tadilat ve inşaat dekorasyon çalışmalarının en iyi sonuçlarını burada görebilirsiniz. Görkemli mekânlar, gösterişli ortamlar ve daha rahat yaşamanıza katkı sağlayacak yerler burada tasarlanıyor ve hayata geçiriliyor.

A dan Z ye inşaat tadilat dekorasyon gerçekten insanların üzerinde durması gereken muazzam bir çalışma. Bu gibi önemli bir konuda bilinçli firmanın profesyonel bir şekilde yapmış olduğu çalışmalarda çok iyi bir şekilde görmek gerekmektedir. Her türlü inşaat çalışmasını uzman desteği ile gerçekleştiren firmamız, sizin için güvenilir yaşam mekânları üretmeye devam etmektedir. Aynı zamanda eskimiş mekânların yeni ve sağlıklı hale gelmesi konusunda uzmanlarımız gerçekten A dan Z ye inşaat dekorasyon görev üstlenmiştir. Desteklenmesi gereken binaların dayanıklı hale gelmesi, yine bu çalışmalarla mümkün olmaktadır.

Görüntü bakımından yine tadilat dekorasyon ve avantajlı çözümleri, uzmanların katılımı ile birlikte mükemmel sonuç oluşturmaktadır. A dan Z ye inşaat tadilat konusunda profesyonel firmamız, yıllardan beri insanlara güven vermiştir. İrtibat halinde olduğunuzda bu avantajlı hizmetlerden hemen yararlanabilirsiniz. Ne yaptığını bilen ve çalışmaları ile birlikte bunu gösteren şirketimiz, güvenilir hizmet noktasında size yardımcı olacaktır. Görkemli gösterişli ve güvenli mekânların bu tip çalışmalarla birlikte ortaya çıkması şimdi daha kolay hale gelmiştir.

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

“

KA inşaat ile beraber 2018 yılında Sur Yapı ilkbahar 2 projesi Sosyal Tesis ince işlerini yapmıştım. Tüm iş kalemleri ile ilgili (alçıpan- mantolama-cephe dekoratif boya imalatları-ıslak mekan kara sıva- alçı sıva- boya- seramik kaplama ) iş programının kısa olmasına rağmen KA inşaat teknik personel ve ekiplerinin doğru detay çözümleri ve kaliteli işçilikleri ile sosyal tesisi zamanında bitirip teslim etmişlerdi. Özellikle alçıpan projelerinde ki ince detayların çözümlenmesi ve uygulanması Dış cephelerdeki dekoratif boyaların yapılmasında emeği geçen ekiplere ve Teknik personel Yunus beye teşekkürler. Yaptığı işi bilen ve müşteri isteklerine hızlı ve doğru çözümler sunan, başka bir projede de tekrar çalışmak isteyeceğim bir firma.

Aydın Atmaca

“

KA YAPI ile Kozyatağındaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. Mutfak, banyo, sıhhi tesisat, ıslak zemin, kapılar, elektrik tesisatı yenilemesi ve boya badana işlerini; yetkinlikleri, tecrübeleri, kendi içlerindeki koordinasyonları ve tabiki emekleri ile taahhüt ettikleri şekilde tamamladılar. Keşif, malzeme seçimi, teklif, sözleşme sürecinden iş bitimine kadar bütün süreçleri şeffaf bir şekilde yürüttüler. Sonuç olarak hele ki pandemi sürecindeki zorlukları da hesaba katarak bence çok güzel bir iş çıkardılar. Tadilat sırasında görev yapan ustalarla birlikte tadilatımızı bizzat yöneten Fatih bey` e çok teşekkür ederim.

CİHAN EROĞLU

“

9 aylık kısa bir sürede sorunsuz profosyonel ekip çalışmasıyla 3 katlı Darıca daki binamızı Kaliteli Görsel ve kusursuz işçilik ile ve en önemlisi bütün fikirlerimize saygı göstererek tamamlayarak İskan alınıp anahtar teslimi yapan Ka Yapı Fatih bey Ahmet bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum Kalite asla tesadüf değildir; Kalite her zaman; yüksek dikkat, samimi gayret, zekanın yönü, becerikli uygulamadır. 👏

Ümit geyik

“

Quite right! Idea excellent, I support. https://howyoutoknowacxv.online/map.php

261761

“

Has casually come on a forum and has seen this theme. I can help you council. Together we can find the decision. https://howytooutoknowcgfdf.org/map.php

793644

“

Es la condicionalidad el mensaje Competente:), es entretenido... https://mixfilesmaker.com/

588172

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder