Komple Ev Tadilatı

Yaşam mekânlarında yani evleriniz gerçekten sizin için en kutsal yerler. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir hayat geçirmek istiyorsanız, kendi isteğinize uygun bir proje ile birlikte yaşam mekânlarını desteklemelisiniz. Firmamız bu konuda yürüttüğü politika ve gerçekleştirdiği çalışmalar ile birlikte, insanların memnuniyetini kazanmıştır. Bu şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz komple ev tadilatı müşterilerin tamamen isteğine uygun sonuçlar oluşturmaktadır.

Her odanın kendini özgün bir yapısı olduğu gibi, bir bütün şeklinde yapılan değerlendirmeler, hem tasarım proje konusunda mükemmel sonuçları yaratmaktadır. Burada uzmanların katkısı ve desteği ile birlikte gerçekleşen komple ev tadilatı, insanların güvendiği ve tercih ettiği bir sonucu ortaya koymaktadır. İyi bir mekân bulmak bu mekânda rahat ve standartlara uygun yaşamak, elbette ki herkesin istediği olacaktır. Uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmeti bulmak için, firmamızdan bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Çok farklı çalışmalar sonucunda kısa bir zaman dilimi içinde en iyi sonuçları size sunuyoruz.

Alçı dekorasyon çalışmaları, fayans işçiliği, parke ile değişik ürünlerin kullanımı konusunda, çok tecrübeli ekiplerimiz var. Aynı zamanda yaratılmış ortaya koymuş tasarım sonuçları görkemli ve kabiliyetli bir çözüm üretmeye devam etmektedir. Evinizi çok daha geniş ve ferah hale getirme noktasında, komple ev tadilatı burada değilmiş doğru bir karardır. Firmamız ise her zaman bu konuda üstünlük almış ve düzenli bir şekilde çalışmaları ile birlikte sonucuna ulaşmıştır.

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder