Ev Yenileme Hizmeti

Zaman içerisinde ikamet ettiğiniz mekânlar yani evleriniz, elbette eskiyecek ve moda konusunda geri planda kalacaktır. Yenileme çalışmaları ile birlikte bu konudaki sorunları çözmek elbette ki kolay. Yaptığı profesyonel çalışmalarla birlikte firmamız, ev yenileme hizmeti konusunda gerçekten parmakla gösterilen şirketlerden biri. Son derece kaliteli iç mimari çalışmaları ve dış mimari çalışmaları, yaşam mekânlarının uzun çok daha güzel görüntüsünü ortaya koymaktadır. Çok sayıda müşteri adına burada ortaya koyduğumuz hizmetler büyük öneme sahiptir.

Evinizin değerini artıracak aynı zamanda içinizi açacak ve ferahlatacak çözümler, burada yapılan çalışmalarla birlikte en iyi sonucu oluşturmaktadır. Boya ve badana işlerinin yanı sıra özellikle alçı dekorasyon parke ve diğer işlemler noktasında, mükemmel çözümler karşımıza çıkmaktadır. Her bir odanızın kendine özgü yapısını uzmanların çalışmaları ile birlikte ortaya çıkarmak bizim esas görevimiz. Yıllardan beri ev yenileme hizmeti verdiğimiz gibi, düşük maliyetli kaliteli hizmet konusunda bizden alacağınız yardım gerçekten çok önemlidir. Uzman ekipler ve gelişmiş teknoloji ile yenileme çalışmalarını en iyi şekilde karşınıza çıkarıyoruz.

Eviniz yani çok değer vermemiz gereken mekânlar konusunda, gerçekten gelişmiş inşaat teknolojisi ile birlikte önemli çalışmalar yapıyoruz. Burada ortaya koyduğumuz cesaretli hizmetler, evinizin bambaşka ve gösterişli bir mekân olmasına destek sağlamaktadır. Yaratıcı dekorasyon fikri ile birlikte, uzmanların ev yenileme hizmeti konusunda size sunacağı mükemmel çözümler bulunmaktadır.

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder