Koçtaş Çözüm Ortağı 2003`den Bu Yana

KA Yapı şirketi olarak 2003 yılından beri İstanbul anadolu yakasında Koçtaş Yapı Marketlerinin verdiği tadilat ve dekorasyon hizmetlerinde çözüm ortağıyız. Şirketimizin oturmuş yapısı ve sistemli çalışma şekli ile Koçtaş`ın marka değerini birleştirerek yıllardır Koçtaş bünyesinde müşterilerimizin tadilat işlerini, mimari projelerini ve dekorasyon işlerini hayata geçiriyoruz.

Profosyonel Koçtaş mimari hizmetler kadrosu ve her biri işlerinde uzman usta kadromuz ile mimari olarak en üst seviyede değerlendirilen mekanları müşteri isteklerine göre yenileyerek uzun süre dayanacak yapısal değişiklikleri ve en şık dekorasyon işlerini hayata geçiriyoruz.

Yaptığımız anahtar teslim tadilat işleri ve mimari projeler ile müşterilerimizin evlerini, dairelerini, villalarını, iş yerlerini

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder