Koç Holding Tadilatı 2003 ile 2016 yılları arası

KA Yapı olarak 2003 ile 2016  yılları arasında Koçtaş çözüm ortağı olarak Koçtaşın ürün sattığı müşterilerin,  tasarım, tadilat, tamirat ve anahtar teslim ev,ofis,iş yeri tadilatlarını yaparak bu süre zarında yaklaşın 1000 müşterinin işini teslim ettik. Koç grubunun Nakkaştepedeki holding binasının mutfak ve toplantı odalarının  tadilat ve dekorasyon işlerini yaptık. Büyük ve köklü firmaların ihtiyaç duyduğu deneyime sahip olan firmamız Türkiyenin sayılı gruplarından olan Koç grubunun merkezini yenileyerek alanındaki yeterliliğini bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Binanın dokusunu ve şirket kültürünü koruyarak yaptığımız alçı, boya,seramik,su tesisatı, elektrik tesisatı,alçıpan tavaan,seramik    ve özellikle ahşap ve dekoratif malzemelerin orjinallerini koruyarak yenilenmesi işlemleri ile şirket kimliğinden ödün vermeden yeni ihtiyaçları karşıladık ve mevcut dokuyu yeniledik.

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder