FABRİKA TADİLATI

Proje adı        ZENİT LET AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ REKLAMCILIK SAN TİC A.Ş 
Adres             Tuzla Organize San Bölgesi 
Yetkili             Serkan   Yeni Bağcı  
Yapılan İsler : Keşif sonrası  verimli klulanım ve  modern bir görünüm için planlamaların yapılması. İşçilik ve malzeme teklifinin hazırlanması,  İş planı ve ödeme planının yapılması  sonucu  işe baaşlanması

Mevcut ofislerin  duvar,kapı,pencere,su tesisatı,elektirik tesisatı,seraamik,şap ve sıvalarının kırım  ve sökülmü
Alçıpan duvarlarının yapılması,iki alçıpan arasına ses izolasyonu uygulaması.
Elektrik ve su tesisat işlerinin yapılması  .
Banyo  ve  wc duvar sıvalarının yapılması. Banyo ve wc duvar ve zemin seramiklerinin yapılması
Alçı sıva, saten alçı, plastik boya, satan boya ve tavan boya işlerinin yapılması.
Kaliteli hizmet ve  belirlenen süre içinde  işimizi teslim  ettik  

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder