ÇATI TADİLATI

Eski çatılarıın kısmen yada tamamen yenilenmesi.

Kiremit ve omuzların sökümü ve temizlenmesi, Ahşap tahta,ızgara ve mahyaların kontrolünün yapılarak gerekli yerlerin tamir edilmesi. Çatı yağmur suyu derelerinin yenilenmeisi yada tamir edilmesi, Kiremitleri dizilmeisi, mahyaların harçla konması, çatı araası temizliğinin yapılması. Bacaların kontrol ve tamirinin yapılması.  Çatı arasının, poliretan,yalıbor veya benzeri ısı izolasyon uygulamasının yapılması.
Çelik Çatı   yapımı

Çatı alanının genişliği,yüksekliği ve kullanım şekline göre (40*802 veya 2,5mm-40*60 2 veya 2,5mm-60*100 2mm) gibi uygun çelik profiller ile çatı karkasının kurulması, profillerin boyanması, 11mm veya 15mm OSB ise çaatının kaplanması, üzerine  3mm astar memran ve  kumlu memran ile kaplaama yapılması.  Çatı arasına uygun ısı izolasyonu yapılarak işin sonlaandırılması

Bu  iki örnek dışında  farkı çatı  malzemeleri ile farklı çatı çözümleri  üretmekteyiz.

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

Hasan ASLAN

“

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

Murat Bayram

“

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

Mustafa TAN

Ücretsiz Keşif ve Bilgi
Mesaj Gönder