Hizmetlerimiz

Ev ve iş yerlerimiz geçen zamanla beraber yenilenmeye ihtiyaç duyar. 2003 yılında bu ihtiyaca karşılık vermek için kurulan KA Yapı İstanbul başta olmak üzere Anahtar Teslim Ev Tadilatı, Anahtar Teslim Daire Tadilatı, Anahtar teslim Villa Tadilatı, Anahtar Teslim Ofis Tadilatı, Anahtar Teslim İş yeri Tadilatı, Anahtar Teslim Mutfak Tadilatı, Anahtar Teslim Banyo Tadilatı, Anahtar Teslim Alçı ve Boya hizmetleri ile anahtar teslim ve komple tadilat dekorasyon alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerini baştan aşağıya yenilediğimiz gibi boya ustası, seramik ustası, alçıpan ustası, elektrik tesisatı ustası, su tesisatı ustası, kalorifer tesisatı ustası hizmetlerimizle mekânlarınız için yapılması gereken kısmi tadilat işlerini de en iyi şekilde hayata geçiriyoruz. Her biri ustalık belgesine sahip ve yıllardır beraber çalıştığımız ustalarımız ve tadilat dekorasyon konularında uzman keşif ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda komple ve kısmi tadilat işleriniz için yapılması gerekenleri belirleyerek hayata geçiriyoruz.

KA Yapı olarak tadilat ve inşaat sektöründe yıllardır verdiğimiz hizmetler sonucunda müşterilerimizin ve çevremizin emlak konusundaki danışmanlık istekleri ile 2010 yılında başlayan emlak hizmetlerimiz ile başta Kartal olmak üzere İstanbul Anadolu Yakasında emlak alım-satım ve danışmanlık hizmetleri vermeye başladık. Müşterilerimizin daireleri ve iş yerlerinin yanı sıra kendimizin alıp sattığı daireler ile doğru kişi ile doğru daireyi buluşturarak sizleri ev sahibi yapıyoruz.

KA Yapı olarak alanlarında uzman ofis ve saha çalışanlarımız ile faaliyet gösterdiğimiz inşaat, konut, kentsel dönüşüm, tadilat dekorasyon ve emlak sektörlerinde kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.